Rejestracja BEZPŁATNA - Wczasopedia.pl

Idź do spisu treści

Menu główne

Rejestracja BEZPŁATNA

Rejestracja Biura Agencyjnego

Żeby rozpocząć współpracę (BEZPŁATNĄ) należy zarejestrować swoje biuro (punkt sprzedaży) na naszym portalu:


1. Kliknąć na pole REJESTRACJA w prawym górnym rogu naszego portalu - dostępne ze wszystkich zakładek serwisu oprócz "Tematy branżowe"

2. Następnie proszę wybrać zakładkę: Zarejestruj Biuro Agencyjne i w tej zakładce kliknąć na Rejestracja Biura Agencyjnego.

3. Należy wypełnić pola w zakładce Zarejestruj się w serwisie wczasopedia.pl. Jeżeli Państwo chcecie, żeby Wasza wizytówka była widoczna na mapie w naszym serwisie i żeby pojawiała się również w prawym górnym rogu nad mapą - rejestrację należy rozpocząć od znalezienia punktu sprzedaży na mapie załączonej na w.w. stronie. Po wpisaniu adresu: np. Warszawa, Pl. Konstytucji 22 i kliknięciu: "Znajdź na mapie" proszę wypełnić pozostałe pola rejestracji - im więcej pól zostanie wypełnionych tym bardziej szczegółowa będzie wizytówka Państwa punktu sprzedaży widoczna dla osób odwiedzających nasz serwis (pola dodatkowe widoczne na wizytówce to logo, kod pocztowy, godziny otwarcia biura - pola te nie są obowiązkowe).

4. Proszę zapamiętać hasło, które wpiszecie Państwo podczas rejestracji każdego punktu sprzedaży, ponieważ za pomocą tego hasła (i loginu, którym jest adres mailowy podany w rejestracji biura) będziecie Państwo mieli dostęp do ukrytych treści serwisu www.wczasopedia.pl

5. Proszę przeczytać i odhaczyć oświadczenie oraz zgodę na zamieszczenie wizytówki, które znajdują się tuż nad przyciskiem Zapisz

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego