Wiadomości - Wczasopedia.pl

Idź do spisu treści

Menu główne

Nowa strona biura podróży Funclub

Opublikowany przez Funclub w Informacja Prasowa · 11/5/2017 15:19:59
Nowa strona biura podróży Funclub

Początek sezonu 2017 biuro podróży Funclub rozpoczyna wielkimi zmianami. Strona internetowa www.funclub.pl jest zupełnie niepodobna do poprzedniej. Co się zmieniło? Przede wszystkim wygląd oraz funkcjonalność.

Funclub przyjazny klientom i agentom


Nowa strona została zmieniona tak, by ułatwić użytkownikom poruszanie się po niej. Jest zdecydowanie więcej grafik, zdjęć oraz banerów, które pomagają w intuicyjnej nawigacji. Odświeżony został layout, który jest spójny z nowoczesnym podejściem Funclubu do turystyki. Rozwijane menu przedstawia nową ofertę biura. Powstały nowe kategorie oraz nowe opcje wyszukiwania. Strona ułatwia przejście na Funclubowe social media. Dostępna jest opcja bieżącej rozmowy z konsultantem oraz pozostawienie wiadomości, która od razu trafia do działu Obsługi Klienta.

Samodzielne dodawanie dokumentów


Najważniejsze zmiany zaszły w panelu „Twoja rezerwacja”. Po odpowiednim zalogowaniu (wpisując numer rezerwacji oraz dane uczestnika) można samodzielnie dodać wypełnione dokumenty rezerwacyjne i sprawdzić szczegóły dotyczące danej rezerwacji. Znajdziemy tam komplet dodanych już dokumentów, pobierzemy dokumenty, które wymagają uzupełnienia, dokonamy płatności, sprawdzimy dane wyjazdowe oraz historię zamówienia. Te ułatwienia zdecydowanie przyspieszą proces rezerwacji i wprowadzą samodzielne działanie.

Powstawanie strony


Pomysł zbudowania nowej strony pojawił się na początku 2016 roku. Pierwsze prace nad stroną rozpoczęły się już po kilku miesiącach. Przy powstawaniu nowej strony pracowali pracownicy Funclubu, bo to oni wiedzą najlepiej, jak pomóc klientom. Dział IT uwzględniał wszystkie uwagi oraz rozpatrywał zgłaszane propozycje. Każdorazowo przeprowadzane były testy na różnych grupach użytkowników. Nowa strona ma spełniać potrzeby i wymagania klientów w każdym wieku, bez względu na biegłość obsługi technicznej.

To jeszcze nie wszystkie zmiany


Funclub zapowiada, że wprowadzanie zmian na nowej stronie jeszcze się nie zakończyło. Regularnie będą dodawane kolejne udogodnienia i nowości. Na pewno rozbudowane zostaną multimedia dostępne z poziomu witryny. Niebawem ukarze się również strona dedykowana transportowi. Rozwijająca się flota autokarowa to wizytówka biura, dlatego powstaje strona poświęcona tylko temu działowi.

Prezes Zarządu, Piotr Sućko o nowej stronie


„Mam nadzieję, że nowa strona Funclubu spodoba się użytkownikom. Poprzednia wersja funkcjonowała niezmiennie od wielu lat i największą trudnością może być teraz przyzwyczajenie się do nowej. Lubimy zmiany i śledzimy na bieżąco trendy, często sami je wyznaczamy, dlatego cieszymy się, że nową ofertę możemy zaprezentować w nowej odsłonie. Z nieukrywaną radością i lekką tremą oddajemy Wam zupełnie nowy
www.funclub.pl.”

Funclub zachęca do dzielenia się uwagami i opiniami o nowej stronie, które podsyłać można na adres:
support@funclub.plWróć do spisu treści | Wróć do menu głównego